Współpraca z Exemplar logopedia z Częstochowy
27 marca 2019
Wakacyjne terminy wizyt
27 lipca 2019
Pokaż wszystko

Wyniki Ewaluacji Zewnętrznej

Wyniki Ewaluacji Zewnętrznej przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach w COGITO

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, ze otrzymaliśmy  pozytywne wyniki Ewaluacji Zewnętrznej przeprowadzonej przez  starszych wizytatorów Kuratorium Oświaty w naszej Poradni.
Panie badały następujące wymagania :
  • Placówka zaspokaja potrzeby osób, instytucji i organizacji korzystających z oferty placówki
  • Placówka współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz wzajemnego rozwoju
W trakcie ewaluacji odbyły się dwie Rady Pedagogiczne, spotkania z rodzicami, partnerami Poradni oraz  dyrekcją i organem prowadzącym.  Wizytatorzy przeprowadzili wywiady, analizowali anonimowe ankiety wypełniane przez klientów Poradni, partnerów oraz pracowników.
 
Z satysfakcją pragniemy poinformować, że wyniki ewaluacji są bardzo pozytywne dla Poradni. Cytując wyniki realizacja oferty placówki pozwala osiągać jej cele i wypełniać zadania statutowe oraz zaspokaja potrzeby osób, instytucji i organizacji z niej korzystających, jest adekwatna do potrzeb klientów. Z wypowiedzi respondentów wynika, że współpraca Poradni z instytucjami i organizacjami działającymi w środowisku lokalnym jest celowa, długofalowa i systematyczna.
 
Dziękujemy za Ewaluację, za rady i spostrzeżenia Pań badających pracę Poradni, serdecznie dziękujemy rodzicom, partnerom i zespołowi COGITO  
 
Szczególnie ważne dla nas jest to,że rodzice w anonimowych ankietach stwierdzili, ze oferta Poradni jest adekwatna do ich potrzeb, są bardzo zadowoleni z form wsparcia i jego rezultatów.
 
Dziękujemy, zapraszamy i pozdrawiamy :)
Anna Siekierka i Michał Bartoń 

Comments are closed.