Bartoń Michał

796 633 744


Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz Collegium Balticum w Szczecinie, historykiem, socjoterapeutą, honorowym dawcą krwi i żołnierzem.
Planując utworzenie Poradni ukończyłem studia podyplomowe Organizacja i zarządzenie oświatą, w szczególności zainteresowała mnie tematyka dynamiki i zarządzania konfliktem.
Jestem doświadczonym nauczycielem i mam zaszczyt pełnić obowiązki Rzecznika Praw Ucznia w największej siedleckiej szkole ponadgimnazjalnej. W Poradni pełnię funkcję dyrektora i prowadzę konsultacje indywidualne oraz zajęcia grupowe dla nastolatków, pracuję w nurcie terapii behawioralnej ważne jest dla mnie tu i teraz.
Prowadząc wraz Anią i Krzysztofem Poradnię cenię profesjonalizm zespołu COGITO i współpracę z rodzicami. Ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa pacjentów i zadowolenie rodziców.
To, że możemy pomagać zarówno dzieciom jak i rodzicom i opiekunom daje mi dużo radości i sprawia ogromną satysfakcję.

Anna Siekierka

600 917 655


Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy fizjoterapeuty specjalizuję się w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi metodami Kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi, oraz European Bobath Tuors Association – Terapia i Ocena Neurorozwojowa. Praca w Ośrodkach rehabilitacji i prowadzenie prywatnej praktyki pozwoliło mi zdobyć ogromne doświadczenie w pracy z małymi pacjentami.
W swojej pracy cenę profesjonalizm, dobry kontakt z pacjentami i współpracę z rodzicami. Ważne jest dla Mnie poczucie bezpieczeństwa małych pacjentów, zadowolenie rodziców. Praca z dziećmi daje Mi dużo radości i sprawia ogromną satysfakcję.